'Derhal istifa etmeliler'

'Derhal istifa etmeliler'
Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde Türkiye Emekliler Derneği Şube Başkanlığ'ını ziyaret eden CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Beytüşşebap'ta meydana gelen olaylar karşısında bir TBMM üyesi olarak inanılmaz acılar içinde olduğunu söyledi.
Havutça, "Ülkenin bağımsızlık ve egemenlik hakkını koruyamayan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve kuvvet komutanları derhal istifa etmelidir" dedi. 

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN
 
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Bandırma'da bulunan Türkiye Emekliler Derneği'nde gazetecilere açıklama yaptı. Havutça, yasa dışı örgüt üyelerinin Şırnak Beytüşşebap'ta kaymakamlık binasına roketlerle saldırdıklarını, kaymakamlık binasında kurşun izleri bulunduğunu ve 10 askerin şehit edildiğini hatırlattı. Havutça, Bunun arkasından Türk Silahlı Kuvvetlerine ait tanklara sözde PKK bayrağı paçavraları asıyorlar. PKK'lı canilerin cesetleri geçerken Türk Bayrağının indirilmesi karşısında TBMM bir milletvekili olarak inanılmaz acılar içerisindeyim. Türkiye'nin ulusal bağımsızlığını, şerefini, egemenlik haklarını korumakla ilgili yemin etmiş olan başta Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve kuvvet komutanları derhal istifa etmelidir. Bu ülkenin bağımsızlığını korumakla ilgili birinci derece sorumlu olanlar bu ülke topraklarını koruyamayacaksa bu halk kendi egemenlik haklarını korur. Bu ülkede Türk halkının egemenliğini ve bağımsızlığını koruyacak kadrolar vardır. Bu nedenle yukarıda ismini zikrettiklerimin derhal istifa etmeleri gerekmektedir diye konuştu. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com