Derin Mermerci ile Kaan Urgancıoğlu birbirine girdi!

Derin Mermerci ile Kaan Urgancıoğlu birbirine girdi!
Derin Mermerci ve Kaan Urgancıoğlu, gittikleri Beyoğlu’ndaki gece kulübünde kavgaya tutuştu. İddiaya göre Urgancıoğlu, “Kızlara bakıp bakıp duruyorsun” diyen Mermerci’nin saçını çekti.

Sosyetenin tanınmış ismi Derin Mermerci ve oyuncu sevgilisi Kaan Urgancıoğlu’nun eğlenceli başlayan gecesi tatsız bitti. Geçtiğimiz cuma akşamı Beyoğlu’ndaki 45’lik isimli mekâna giden sevgililer, burada geç saatlere kadar kaldı.

İddiaya göre yan masadaki genç kızlar Kaan Urgancıoğlu’yla fotoğraf çektirmek isteyince ortam bir anda gerildi. Mermerci, fotoğraf çektirmek istemediğini söyleyen ve ‘Bunlarda nerden çıktı” diyen sevgilisine “Kızlara bakıp bakıp duruyorsun, onlar da tabii ki fotoğraf çektirmek isterler” diye tepki gösterdi.

KAAN'IN BURNU KANADI

Tartışma büyüyünce ortalık karıştı, Kaan Urgancıoğlu sevgilisinin saçından tutup bağırmaya başladı. Masadakiler Urgancıoğlu’nu sakinleştirmekte zorlandı.

Sonunda oyuncu arkadaşı Rıza Kocaoğlu, Urgancıoğlu’na iterek Mermerci’yi onun yanından uzaklaştırdı. Kargaşada sırasında burnundan kan akan Urgancıoğlu, mekânı tek başına terk etti.

Derin Mermerci de daha sonra gelen şoförüyle evinin yolunu tuttu.İddiaya göre Kaan Urgancıoğlu, mekândan ayrılırken “365 gün iyiydik, bugün kötü olduk” diye bağırdı.

BEN ERKEN ÇIKTIM

Hürriyet gazetesine göre, Rıza Kocaoğlu, olaylı geceyle ilgili şunları söyledi: “Kaan benim çok eski arkadaşım. Kaan’ı itmem sözkonusu değil. Aramızda böyle bir olayın yaşanması da mümkün değil.

Bunlar nereden çıktı bilmiyorum. Evet, cuma gecesi Derin ve Kaan’la 45’likteydik. Ben onlardan önce çıktım gittim. Benden sonra aralarında bir tartışma yaşandı mı bilmiyorum ama zannetmiyorum.”

BÖYLE BİR ŞEY YAŞAMADIK

Kaan Urgancıoğlu, geceyle ilgili olarak “Böyle birşey yaşamadık” diye konuştu.(SNK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com