Derin sözleşmeyi imzalattı

Derin sözleşmeyi imzalattı
Derin Mermerci ile Cem Aydın’ın evlenmeleri bir hafta ertelenmişti, bu gün evleniyorlar.

Cem Aydın ile Nisan ayından beri ilişki yaşayan Derin Mermerci bir hfata ertelemelide olsa bu gün evleniyor.
 
Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt bu evliliği yazısıyla duyurdu ve ikilinin bir evlenme sözleşmesi yaptığını yazdı.
 
İşte Cankurt'un o yazısı;
 
"ENDER HANIM NİKAHI 1 HAFTA ERTELEDİ"

Mermerci ve Aydın'ın yaklaşık 35 dostunun şahitlik edeceği nikah, Mermerci'nin tam adresini bugün dostlarına SMS'le bildireceği, Aydın'ın Gümüşsuyu'ndaki evinde kıyılacak. Cem Aydın, önceki hafta bir başına gidip Allah'ın emri peygamberin kavliyle Derin Mermerci'yi annesinden istemiş; 19 Eylül'de de evlenmek istediklerini söylemiş. Ancak Ender Hanım, "Hillside'a tatile gidiyorum, nikahınızda bulunamam" deyince, nikah mecburen bir hafta ertelenmiş! Sosyete kulislerinde; Ender Hanım'ın, Cem Aydın'ı çok sevdiği, ancak böyle apar topar evlenmeye karar verdikleri için kızgın olduğu konuşuluyor.
 
Ender Hanım; küçük kızı Derin'in mürüvvetini de, ortanca kızı Yosun Reza ve büyük kızı Tansa Ekşioğlu gibi anlı şanlı bir şekilde görmek istediği için, bu acele nikahı bir türlü içine sindirememiş! Ender Hanım'ın kalbinden geçen; Derin'in nikahının da, kendisinin oturduğu ancak tapusu Derin Mermerci'nin üzerine olan Vaniköy'deki yalıda kıyılmasıymış. Bu oldu bitti içine sinmese de Ender Hanım, büyük kızı Tansa Ekşioğlu ve torunlarıyla gittiği Hillside tatilinden önceki gün döndü ve bugün nikaha katılacak.
 
EVLİLİK SÖZLEŞMESİ İMZALAMIŞLAR
 
Herkesin merak ettiği bir konuya da açıklık getireyim; şahsi serveti dillere destan olan Derin Mermerci ile bugün vuslata ereceği Cem Aydın, geçen hafta evlilik sözleşmesi imzalamış. Geçen hafta bir günlüğüne hesaplarının bulunduğu İsviçre'ye giden Derin Hanım, dönüşünde avukatlarının hazırladığı protokole Cem Aydın ile birlikte imza atmış. Umarım bir ömür mutlu olurlar. (UGE)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com