Deron Williams çoştu, çoşturdu!

Deron Williams çoştu, çoşturdu!
Beşiktaş Milangaz, Deron Williams'ın etkili oyunuyla Banvit'i 95-87 mağlup etti.

Sansürsüzhaber - Gelirleri, Van’da yaptırılacak eğitim kurumu için kullanılacak olan turnuvanın ikinci maçına Zoran Erceg, Deron Williams, Semih Erden, Can Akın, Kemp beşi ile çıkan Beşiktaş Milangaz, mücadelenin ilk dakikalarında Banvit’in ürettiği sayılara karşılık vermekte güçlük çekti. Zoran Erceg’in basketleriyle farkın büyümesine izin vermeyen siyah beyazlılar ilk periyotu 27-13 geride tamamladı.
 
İkinci çeyreğe hızlı başlayan Beşiktaş Milangaz, Serhat Çetin ve Kemp’in devreye girmesiyle arayı kapatmayı başardı. İlk çeyreğe oranla daha etkili bir oyun sergileyen siyah-beyazlılar, ikinci periyotun son dakikasında gelen Banvit sayılarına yanıt veremeyince soyunma odasına 50-43 üstünlükle gitti.
 
İkinci yarıya Semih Erden, Deron Williams, Kemp, Hawkins ve Ersin beşi ile başlayan Beşiktaş Milangaz, özellikle Deron Williams’ın etkili oyunu ile aradaki farkı kapattı ve 3. çeyreğin bitimine 1.28 saniye kala öne geçerek skoru 67-66 yaptı ve karşılaşmanın bu bölümü 72-66 bitti.
 
Oyunun son bölümüne Kemp’in üç sayılık basketi ile başlayan Beşiktaş Milangaz, rakibinin savunma direncini kırmayı başardı ve peş peşe bulduğu sayılarla arayı açmaya başladı. Siyah beyazlılar son çeyrekteki etkili oyunuyla göz dolduran Kemp’in basketleriyle Banvit’in farkı azaltma çabalarını boşa çıkardı ve mücadeleden de 95-87 üstünlükle ayrıldı.
 
Karşılaşmanın en skoreri 20 sayı ile Deron Williams olurken, Kemp 17 sayı, Zoran Erceg 16 sayı üretti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com