Deron Williams'tan Beşiktaş'a jest

Deron Williams'tan Beşiktaş'a jest
2011 yılında NBA'de yaşanan lokavt süresince Beşiktaş forması giyen Deron Williams siyah-beyazlı takımı unutmadı.

2011 senesinde NBA'de yaşanan lokavt süresi boyunca Beşiktaş forması giyen Deron Williams siyah-beyazlı takımı unutmadı. NBA'de Brooklyn Nets'in başarısı için ter döken başarılı basketbolcu kişisel Facebook hesabından eski takımına çok güzel bir jestte bulundu.

Geçen sezon NBA'de yaşanan lokavt sürecinde birçok basketbolcu, Amerika Birleşik Devletleri'nden ayrılıp dünyanın çeşitli kulüplerinin yolunu tutmuştu. Bunlardan biri de New Jersey Nets'in başarılı oyun kurucusu Deron Williams'tı.

Lokavt süreci boyunca Beşiktaş'ta oynayan Williams, sergilediği başarılı basketbol, amatör spor ruhuna katkısı ve mütevazi kişiliği ile siyah beyazlı taraftarların gönlünde taht kurdu.

Lokavtın sona ermesi ile Beşiktaş'tan ayrılan Deron Williams için siyah-beyazlılar 29 Kasım 2011 günü, Avrupa Kupası'nda oynanan Lieden maçı öncesi duygusal bir tören düzenledi.

Williams'ın Beşiktaş'ta giydiği 8 numaralı forması kulüp tarafından emekli edilerek salona asıldı.
Türkiye'de kaldığı sürede adeta bizlerden biri olan ve siyah-beyazlılarla gönül bağını hiçbir zaman kopartmayan Deron Williams, bu özel günü unutmadı.

Kişisel Facebook hesabından “İstanbul'da giydiğim 8 numaralı formam bugün emekli edilmişti. Teşekkürler Beşiktaş" mesajı veren Deron Williams, bu hareketiyle siyah-beyazlı taraftarların gönlünde bir kez daha taht kurdu. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com