Dershane meselesi AKP'yi karıştırdı!

Dershane meselesi AKP'yi karıştırdı!
AKP'li vekillerin Erdoğan'a dershane isyanı büyüyor. AKP'li vekil Ahmet Öksüzkaya'da Erdoğan'a başkaldıran vekillerin arasına karıştı.

Dershane meselesi AKP'yi parçalamaya devam ediyor. AKP'li vekiller birer birer Erdoğan'a başkaldırıyor. Son olarak ise AKP Kayseri Milletvekili Ahmet Öksüzkaya'da attığı tweetlerle isyan bayrağını çekti. Öksüzkaya twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “On günden beri devam eden dershaneler meselesindeki sürecin gidişatından endişe duymaktayım. Bu süreçte hizmet camiası ile partimizin gönül bağlarında oluşacak zedelenme herkes gibi beni de derinden yaralar. Buna fırsat vermemeliyiz” dedi.

Öksüzkaya, şunları yazdı:

“Dershaneler konusunda şahsıma mail, faks ve telefon yolu ile ulaşan vatandaşlarımızın serzenişleri endişemi daha da artırdı. Her zaman saygı duyduğum, takdir ettiğim ve samimiyetine güvendiğim Sayın Başbakanımın eğitim konusundaki hassasiyetinin şahidiyim. Bu süreçte hizmet camiası ile partimizin gönül bağlarında oluşacak zedelenme herkes gibi beni de derinden yaralar. Buna fırsat vermemeliyiz. Bu milleti birbirine düşürmek isteyen şer güçleri sevindirmemeliyiz. Uzunca süreden beri eğitim camiasında kendisine yer bulmuş dershanelerin, kapanmasının kendi mecrası içerisinde oluşması gerekir.”(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com