Derya Tuna zatürre oldu!

Derya Tuna zatürre oldu!
İdo, serum takılan ve evinde istirahat eden annesinin yanından bir an olsun ayrılmıyor.

Dertler derya oldu üst üste geliyor! İbrahim Tatlıses'in geçen hafta sürpriz bir şekilde tedavi gördüğü hastanede Ayşegül Yıldız'la nikah masasına oturmasının ardından gözler oğlu İdo'nun annesi Derya Tuna'ya çevrilmişti.

Yıldız için yaptığı "Tekkeyi bekleyen çorbayı içer" açıklamasıyla Tatlıses'i kızdıran ve bir haftadır zor günler yaşayan Tuna yatağa düştü!

GRİBAL ENFEKSİYON AĞIR OLDU
Birkaç gündür ağır bir gribal enfeksiyon geçiren Derya Tuna'ya doktorları zatürre teşhisi koydu. Evinde istirahate çekilen ve serum takılan Tuna'yı oğlu İdo bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Sürpriz nikah sonrası babası İbrahim Tatlıses'e "Bundan sonra ben yokum baba!" diyerek rest çeken İdo annesinin bir dediğini iki etmiyor.

'İBO'NUN KADINLARINDAN OLMAK İSTEMEZDİM'
İbrahim Tatlıses'in yanında 5 yıl çalışan Oryantal Didem, "Evlendiğini duyduğumda şoke oldum" dedi. Didem, "İlk olarak Derya Hanım'la evlenmiştir dedim. Ayşegül olduğunu duyunca şaşkınlığım daha da arttı. Şimdi kadınları bir birine düştü.. Ben o kadınlardan biri olmak istemezdim" dedi. Didem yaptığı anlaşma gereği 6 yıl boyunca özğürlüğünün kısıtlandığını da belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com