Dev Piton Yılanı İle Dans Ettiler

Dev Piton Yılanı İle Dans Ettiler
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından da desteklenen Arena Gösteri Sanatları Sirki, Kütahya Kültür Sarayında geçen hafta gösteri yaptı. En çok ilgi dört metre uzunluğundaki dev piton yılanına gösterildi. Piton yılanı ile dans eden çocuklar gönüllerince

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından da desteklenen Arena Gösteri Sanatları Sirki, Kütahya Kültür Sarayında geçen hafta gösteri yaptı. En çok ilgi dört metre uzunluğundaki dev piton yılanına gösterildi. Piton yılanı ile dans eden çocuklar gönüllerince eğlendiler.
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen Arena Gösteri Sanatları Sirki, Kütahya Kültür Sarayında gösteri yaptı. En çok ilgi dört metre uzunluğundaki dev piton yılanına gösterildi. En çok ilgi dört metre uzunluğundaki dev piton yılanına gösterildi. Çocuklar dört metre uzunluğundaki yılanı omuzlarına alarak dans ettiler. Kütahyalı çocuklar, hayatlarında ilk defa canlı gördükleri piton yılanıyla fotoğraf çektirebilmek için yarıştı. Arena Gösteri Sanatları ile ilgili bilgi veren Elif Zeybek Türkiye'nin her yerine gittiklerini belirterek, gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi. Amaçlarının gösteriye gelen herkese keyifli vakit geçirmek olduğunu söyleyen Zeybek, yaptıkları titiz çalışmalarla bunu da başardıklarını sözlerine ekledi.
Arena Gösteri Sanatları Sirki, Kütahya Kültür Sarayında dört seans olarak gösteri sunarken, salon her seansında tıklım tıklım doldu. Gösterilerde, sihirbaz, palyaço, kukla ve denge gösterileri yer aldı. Gösteriyi yaklaşık olarak 1300 Kütahyalı izledi. Çocukların yapılan şovlarda en büyük ilgisini dev piton yılanı çekti. Çocukların 5 TL, büyüklerin 7 TL ödeyerek izleyebildikleri gösteride, dev piton yılanı ile resim çektirebilmek için de ayrıca 5 TL ödeyerek piton yılanı ile beraber fotoğraf çektirdiler. Gösteriden sonra sohbet ettiğimiz Kütahyalılar şovdan çok memnun ayrıldıklarını belirterek, eğlenceye doyduklarını söylediler. (M.AKSU)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com