Devler Emenike'yi istiyor

Devler Emenike'yi istiyor
Emmanuel Emenike'nin avukatı Rezan Epözdemir, Emenike'nin Türkiye'ye futbol oynamak için kesinlikle dönmek istemediğini söyledi. Manchester City, Chelsea ve Lazio futbolcuyla ilgileniyor. 10 gün içerisinde transferi netleşir" dedi.
Radyospor'dan Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Epözdemir, "Bizim Spartak Moskova'yal yaptığımız sözleşmede Fenerbahçe'ye dönmesini içeren bir madde yok. Moskovalı yöneticilere sorduk, onların Fenerbahçe'yle yaptığı anlaşmada da böyle bir madde olmadığını beyan ediyor. Ama bu tür sözleşmelerde gizlillik esası vardı. Ve kulüp söylemek istemeyebilir. Fenerbahçe'yle Spartak Moskova arasında böyle bir anlaşma var mı bilmiyorum. Fakat prensip olarak 27 milyon euroya kendisi getirir ya da bir başka kulüp verirse (buyout) oyuncu serbest kalabiliyor. Şu anda Fenerbahçe'den bize aksettirilen bir durum yok. Futbolcunun iradesi Türkiye'ye futbol oynamak için dönmekten yana değil. Ayrıca Chelsea, Manchester City ve Lazio kendisini istiyor. Oyuncunun iradesi çok önemli" diye konuştu.
 
TRANSFERİ 10 GÜN İÇERİSİNDE NETLEŞİR
 
İngiltere'de oturma izni alabilmek için en az 2 yıl milli takımda sürekli oynamak gerektiğini ifade eden avukat Rezan Epözdemir, "Hal böyleken İngiltere'de oynaması konusunda sıkıntı olabilir, 1 sezon daha Rusya'da kalmak durumunda olabilir. Milli takım skalasını doldurması gerekiyor. Fakat İngiliz kulüpleri ciddi biçimde ilgileniyorlar. Hem Emenike'yle, hem Spartak Moskova hem de futbolcunun menajeri Erdem Konyar'la görüştüler. Şu anda Erdem Konyar, Moskova'da, görüşmeler devam ediyor. 10 gün içerisinde Emenike'nin nereye gideceği belli olur. Ama Emenike için Batı Avrupa yolu açık diyebiliriz" dedi. (EAK)


Radyospor.com
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com