Didem Tuncay'a geçmiş olsun ziyareti

Didem Tuncay'a geçmiş olsun ziyareti
ABD Büyükelçiliği'ne yapılan saldırıda yaralanan muhabir Didem Tuncay'ın ziyaretçisi bitmiyor. Son olarakta Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Tunca'ya geçmiş olsun dileklerini iletti.
Gazeteci Didem Tuncay'ı tedavi gördüğü Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyaret eden Müezzinoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Tuncay'a ''geçmiş olsun'' ve ''acil şifa'' dileğinde bulunarak aileyle görüştüğünü söyledi.
 
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, ''Oldukça sağlıklı bir tedavi süreci gelişti. İnşallah yarın bir göz ameliyatı planlanıyor. Ondan sonraki süreçte de inşallah yine bizlerin arasına, ailesine dönmüş olacak'' diye konuştu.
 
Yurt dışında olduğu için Tuncay'ı ancak bugün ziyaret edebildiğini ifade eden Müezzinoğlu, ''İnşallah bundan sonraki süreçte tıbbi tedavisi hızla tamamlanacak'' dedi.
 
ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA TABURCU OLACAK
 
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Nurullah Zengin, Tuncay'ın hafta sonunu hastanede geçireceğini, önümüzdeki hafta taburcu olmasının öngörüldüğünü ifade etti.
 
Zengin, bir soru üzerine, Tuncay'ın gözünü değil görme fonksiyonunu kaybettiğini vurgulayarak, yarın planlanan ameliyatın şekil bütünlüğüne yönelik cerrahi bir ameliyat olacağını bildirdi.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com