Dikkat böyle dolandırılabilirsiniz!

Dikkat böyle dolandırılabilirsiniz!
Düzce'nin Yığılca İlçesi'nde Mehmet Topkara'yı cep telefondun arayan kişi kendisini savcı olarak tanıtıp, bir tanıdığı ile ilgili soruşturma açtıklarını söyledi.

Hürriyet'in haberine göre, telefondaki kişi, Mehmet Topkara'ya parası olup olmadığını sorarak, eve girmesini isteyip, arama yapmak için ekiplerin eve geldiğini belirtti. Telefondaki kişi daha sonra Mehmet Topkara'dan parayı alarak Düzce'de bir bankanın önüne gelmesini istedi.
 
Mehmet Topkara bankanın önüne geldiğinde yaşananlardan şüphelenen arkadaşları polisi aradı. Bankanın önüne gelen polis, Mehmet Topkara ile görüşerek, bankanın önünde önlem aldı.
 
Telefonla arayan kişinin bankanın önüne gelmesini istediğini söyleyen Mehmet Topkara, "Bir olayla ilgili soruşturma açıldığını belirterek, inceleme için para istedi. Bana param olup olmadığını söyledi. Bende bir miktar olduğunu söyledim. Düzce'ye bankanın önüne gelmemi istedi. 2 bin 500 lira vardı üzerimde. Bankanın önünde son talimatını bekliyordum. Bu sırada polise haber verdik" dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com