Dili boğazına kaçan futbolcu ölümden döndü

Dili boğazına kaçan futbolcu ölümden döndü
Bilecik'te düzenlenen Köyler Arası Futbol Müsabakasında, yere düşen bir futbolcunun dili boğazına kaçtı.

Bilecik'te düzenlenen Köyler Arası Futbol Müsabakasında, yere düşen bir futbolcunun dili boğazına kaçtı. Maçta görevli olan Sağlık memuru futbolcuya müdahale ederken, futbolcu ölümden döndü.
Bilecik Edebali Stadı yanındaki Sentetik Sahada devam eden Köyler Arası Futbol Şampiyonasında, Yeniköy ile Koyunköy takımları karşı karşıya geldi. Kıran kırana devam eden maçın 60. dakikasında, Koyunköylü futbolculardan Şükrü Orhan (33) Yeniköy takımı oyuncusu Gökhan Kara ile kafa kafaya çarpışarak yere düştü. Yığılıp kalan futbolcuya ilk müdahaleyi ise maçta bulunan bir sağlık görevlisi yaptı. Futbolcunun yanına gelen sağlık görevlisi, oyuncunun dilinin boğazına kaçtığı görünce dilini çıkarmaya çalıştı.
Futbolcu bu sırada can havliyle sağlık görevlisinin elini ısırdı ama buna rağmen sağlık görevlisi futbolcunun dilini boğazından çıkarmayı başardı.
Ölümden dönen futbolcu, sahaya gelen Ambulansla Bilecik Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada ilk tedavi ardından müşahede altına alındı. Futbolcunun durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com