Dilmen'den bomba açıklama!..

Dilmen'den bomba açıklama!..
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV Spor’da yayınlanan Yüzde Yüz Futbol programında eski TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar‘ın geçtiğimiz günlerde 32. Gün programında yaptığı açıklamalara bomba yanıtlar verdi.
 
Dilmen, Fenerbahçe Teknik Direktör’ü Aykut Kocaman ile Mehmet Ali Aydınlar‘ı ziyaretinin bütün detaylarını açıklamaktan çekinmedi.
 
İşte Dilmen’in çarpıcı açıklamaları;
 
“3 Ocak Salı günü Mehmet Ali Aydınlar, Altunizade’deki ofisine çağırdı beni ve 2 konudan bahsetti. Aydınlar, ‘UEFA’ya gittim konuştum. Fenerbahçe cezasını tamamladı. Seneye Şampiyonlar Ligi’ne gidecek. Ama eksi puan gelecek Fenerbahçe‘ye’ dedi.
 
‘UEFA İLE ANLAŞTIK. AVRUPA’YA GİDECEKSİNİZ’
 
“Daha sonra Aykut Kocaman‘ı aradım ve hassas bir konu var Mehmet Ali Bey’le konuşman lazım diyerek yanımıza çağırdım. Kocaman’ın Ordu’ya gideceğinden dahi habersizdim. Kocaman da sonrasında ofise geldi.”
 
“Ben daha önce Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi’ne alınmayınca Aydınlar’a mesaj atıp ‘Bu olmadı sayın Başkan’ demiştim. Bana dönüp ‘Şimdi ne diyeceksin o mesaj için’ dedi. Kocaman da varken; ‘Cezanız bitti. Seneye Avrupa’dasınız. UEFA ile anlaştık. Ama bu basına düşerse UEFA da biz de bunu yalanlamak zorunda kalırız’ diyerek anlaşmayı tekrarladı. Ben de sonrasında ‘Özür dilerim attığım mesaj için’ dedim. Aydınlar ise ‘Benden daha çok özür dilemen gerecek’ dedi.”
 
“FENERBAHÇE’DEN PUAN SİLİNMESİ GEREK”
 
“Bu konuşmaların ardından Mehmet Ali Aydınlar, ‘Ancak Fenerbahçe‘den puan silinmesi gerekecek’ dedi. Aykut Kocaman niye diye sorduğunda, Kocaman’a ‘Malesef yöneticileriniz şike yapmış’ diyerek cevap verdi. Kocaman bu açıklamanın ardından ise ‘O zaman bizi küme düşürün’ dedi. Hatta sonrasında ben UltraAslan kurucusu arkadaşımdır, Mehmet Ali Aydınlar‘a ‘O bile sizin kadar Fenerbahçe‘den nefret etmiyordur’ dedim. Daha sonrasında ‘Siz beni sevmezsiniz biliyorum ama ben de sizin için benzer şeyler düşünüyorum’ dedim ve odadan ayrıldık.”
 
“O günden sonra ise hiç konuşmadım Mehmet Ali Aydınlar‘la. Hangi konuda konuşmak istiyorsa da ben yüzleşmeye hazırım"  (EMK)

Kaynak : Milliyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com