Dilmen'den hodri meydan!..

Dilmen'den hodri meydan!..
Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen çarpıcı açıklamalar yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar’ın, önceki gün yaptığı açıklamada “Rıdvan Dilmen benden özür diledi” sözüne konunun muhatabından yanıt geldi... Dilmen dün NTV’deki Yüzde Yüz Futbol’da kurduğu cümlelerle, Aydınlar’ı resmen düello’ya davet etti.

İşte o sözler: “BEN yarın burada, yani Yüzde Yüz Futbol’da canlı yayına çıkacağım. Onun gibi banttan yayın yapmam, canlı canlı konuşmayı tercih ederim. Mehmet Ali Bey yarın gelsin kendisinden niye özür dilediğimi, onun ben ve Aykut Kocaman’a neler anlattığını herkese açıklayayım."

ÖZÜR OCAK AYINDAYDI

"Eğer Aydınlar gelmem derse ben yine açıklayacağım. Mehmet Ali Bey’in dediği özür dileme temmuzda değil, 3 Ocak’ta oldu. Beni görüşmeye çağıran da bizzat kendisi. Ben randevu istemedim kendisinden. Bu konuları yüz yüze konuşmak her zaman daha iyidir. Kendisini bekliyorum.”

Aydınlar ne demişti?

-“TÜM F.Bahçeliler iyi dinlesin. O dönemde Futbol Federasyonu, Şampiyonlar Ligi’ne göndermediğinde çok itham altında kaldık, çok laf yedik. Rıdvan’la Aykut’la benim bir görüşmem vardı, çok konuşuldu.. O konuşmada Rıdvan aynen şunları söylemiştir: -“BAŞKANIM? bizi Devler Ligi’ne göndermediğiniz için sizi çok eleştirmiştim, çok haklıymışsın. Özür dilerim.” Ben de ona ‘Daha sen benden çok özür dilersin’ dedim.” (EMK)

Kaynak : Milliyet

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com