Dimitar Berbatov geliyor!..

Dimitar Berbatov geliyor!..
İngiltere'nin The Mirror gazetesi transferi yazdı...

Galatasaray'ın Ocak ayı ara transfer döneminde kadrosuna katmak için büyük çaba sarf ettiği Manchester Untied'ın Bulgar yıldızı Dimitar Berbatov'la ilgili olarak, İngiltere'den, Sarı-kırmızılı taraftarları sevindirecek haberler gelmeye devam ediyor.

İngiliz medyasında son günlerde artan Berbatov'un Galatasaray'a transferi yönündeki haberler bugün de tüm hızıyla devam etti. İngiliz gazeteleri Bulgar yıldız için Galatasaray'ın girişimlerini hızlandırdığını ve yıldız oyuncunun transferinde önemli aşama kaydettiğini yazdılar. Gazeteler içerisinde haberini en ciddi şekilde okurlarına sunan ise The Mirror'dı. Berbatov için Galatasaray'ın teklifini 8 milyon pounda yükselttiğini ifade eden The Mirror, Sarı-kırmızılıların bu transferi bitirmeye 'çok yakın' olduğunu savundu.

Şu anda transferin önündeki tek engelin Berbatov'un 2009 yılında Tottenham'dan yaklaşık 31 milyon pounda alınmış olası ve Kırmızı Şeytanların bu transferde uğrayacağı zarar.  Bu arada Fransız ekibi Paris Saint Germain'in ardından İspanyol devi Valencia'nın da Berbatov'u transfer etmek için girişimlere başladığı iddia ediliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com