Diri diri yaktılar!

Diri diri yaktılar!
Pakistan'da bir polis karakolunu basan bir grup insan, Kur'an-ı Kerim'i yaktığı gerekçesiyle gözaltına alınan bir kişiyi diri diri yaktı.

Pakistan’da bir polis karakolunu basan bir grup insan, Kur’an-ı Kerim’e hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan bir kişiyi diri diri yaktı. Gezgin olduğu belirtilen şahıs, perşembe gecesi imam Sindh eyaletine bağlı Seeta köyündeki karakolda gözaltına alındı. Şahıs karakoldayken olayı haber alan ve karakolu basan kalabalık, şahsı karakoldan çıkardıktan sonra ateşe vererek diri diri yaktı.

Camideki Kur’an yakıldığını anlatan köyün imamı Maulvi Memon, söz konusu kişinin bir yolcu olduğunu ve geceyi köyün camisinde geçirdiğini belirtti. Memon, “Bütün gece camide tek başınaydı. Böyle bir şeyi yapacak başka biri yoktu” dedi. Köy ahalisinin önce bu kişiyi dövdüğü, ardından polise teslim ettiği belirtildi. Dadu bölgesi emniyet müdürü Usman Ghani, birkaç saat sonra 200 kişi civarında bir grubun karakolu basarak adamı dışarı çıkardığını ve ateşe verdiğini belirtti. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com