'Dışarda Agresifim Ama Evde Kılıbığım!'

'Dışarda Agresifim Ama Evde Kılıbığım!'
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ilgi çekici açıklamalar yaptı...

Spor Mahkemeleri kurulmasını isteyen Aziz Yıldırım, özel güvenliğin eğitimsizliğine ve kulüplerden alından vergilere dikkat çekti.
Meclis Sporda Şiddet Komisyonu'nun konuğu Fenerbahçe ve Kulüpler Birliği Başkanı Aziz Yıldırım'dı. Yıldırım, şiddetin önüne geçebilmek için spor mahkemelerinin kurulmasını ve sert cezaların verilmesi gerektiğini söyledi.

Kulüpler Birliği Başkanı sıfatıyla komisyon üyelerinin sorularını yanıtlayan Yıldırım, "Türkiye'de pek çok stadyumda suç işleyenler güvenlik kamerasıyla tespit edilebiliyor, ancak önemli olan bu tespitten sonra ne olacağı" dedi.

Stadyumlarda görev yapan özel güvenlik görevlilerinin ise yeterli eğitimden geçirilmediğini hatta kahvehanelerden toplandığını söyledi.

"EVDE KILIBIĞIM"
Milletvekilleri Aziz Yıldırım'a zaman zaman yaptığı sert açıklamaları da hatırlattı. Yıldırım, "Agresif olmamın sebebi içinde bulunduğum şartlar, ama evde kılıbığım" yanıtını verdi.

Kulüplerin çıkacak olan vergi yasasına dahil edilmesini isteyen Yıldırım, biletlerden alınan yüzde 18'lik KDV oranının ise yüzde 8'e düşmesi gerektiğini söyledi.

Yıldırım stadyumlardaki protokol tribünlerinin ise kapatılmasını istedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com