Dişini Gösterdi

Dişini Gösterdi
Cansu Dere bugünlerde 'inci' gibi!

Cem Yılmaz'la yeniden barıştığı için mutluluktan ayakları yere basmayan Cansu Dere'nin herkese gülücükler dağıtmasının bir nedeninin de dişlerine 'bleaching' (beyazlatma) yaptırması olduğu ortaya çıktı.

İNCİ GİBİ DİŞLERİ VAR
Cem Yılmaz'la yeniden barışan ve ilişkisine kaldığı yerden devam eden Dere'nin etrafına gülücükler dağıtmasının ardında yatan nedenin sadece aşk olmadığı ortaya çıktı. Önceki gün katıldığı bir tanıtımda dişlerinin beyazlığıyla dikkat çeken güzel oyuncunun, tüm dişlerini Hollywood yıldızları gibi 'bleaching' yöntemiyle beyazlattığı öğrenildi.

KALICI BEYAZLIK SAĞLADI
Cansu Dere, beyazlatma işlemi için diş başına 50 lira ödedi. Hollywood'da birçok ünlü yıldızın başvurduğu bleaching yönteminde, dişlere uygun olarak hazırlanan şeffaf kalıpların içerisine diş hekimi tarafından verilen özel kimyasal madde konulup dişlerde bekletiliyor ve dişler kalıcı olarak beyazlatılıyor.

CANSU DERE İKONOSKOP'TA

Cuma ekranına renk katan program, ev sahipliğini medya duayeni Faruk Bayhan'ın yaptığı “İkonoskop”un bu haftaki konuğu, şu sıralar adından “Ezel” dizisinde canlandırdığı Eyşan karakteriyle söz ettiren model ve oyuncu Cansu Dere oluyor. Keyifli bir söyleşinin gerçekleştirildiği programda, ekranlara ilk olarak 2000 yılında katıldığı güzellik yarışmasıyla gelen, hem Türkiye'de hem de Fransa'da önemli defilelerde yer alan Dere; oyunculuğa nasıl başladığını, nasıl hep adından söz ettiren başarılı yapımlarda yer aldığını ve yeni projelerini tüm içtenliğiyle anlatıyor. Dere ve Bayhan'ın anılarını da izleyenlerle paylaştıkları programda; “Cansu Dere nasıl bir ailede büyüdü?”, “Sıla dizisi hayatında ne ifade ediyor?”, “Oyunculuk kariyerini geliştirmek için neler yapıyor?” ve “Tiyatro sahnesinde yer alma fikrine nasıl bakıyor?” gibi sorular da yanıt buluyor. Bloomberg HT 23.25

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com