Disko'da ölen erin babası konuştu!

Disko'da ölen erin babası konuştu!
'Disko'da öldürüldüğü iddia edilen Uğur Kantar'ın babası Aydın Kantar, Genelkurmay'ın yaptığı açlıklamaların gereçeği yansıtmadığını savundu.

Elmahaber-ÖZEL

'Disko'da öldürüldüğü iddia edilen Uğur Kantar'ın babası Aydın Kantar, Genelkurmay Başkanlığı'nın yalanladığı iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, oğluna işkençe edildiğini ve bu işkence sonucunda öldürüldüğü iddiasını bir kez daha yineledi.

VİDEO HAZIRLANIYOR!

CNN Türk'te Cüneyt Özdemir'in hazırlayıp sunduğu 5N 1K'ya konuk olan baba Kantar, 20 yaşındaki oğlunun askerilik görevini yaptığı sırada işkencede öldürüldüğü iddiasını bir kez daha yenilerken, Genelkuramay'ın yaptığı açıklamaları iftira olarak nitelendirdi. Baba Kantar, bu açıklamaların doğru olmadığını ve TSK'nın kamuoyunu yanlış bilgilendirdiği iddiasında bulundu.

UĞUR ASKER'E GİTMEYE ÇOK HEVESLİYDİ, GÜLE OYANAYA ONU ASKERE GÖNDERDİK!

Ölen Uğur Kantar'ın babası Aydın Kantar, oğlunun askere gitmeye çok hevesli olduğunu ve Uğur'u güle oynaya askere uğurladıklarını ifade ettikten sonra, oğlunun tezkeresini almadan ölüm haberini aldıklarını söyledi. Baba Aydın Kantar, Uğur'a diskoda su verilmediğini ve bir gün iki gardiyanın su verme bahanesiyle Uğur Kantar'ı dışaraya çıkartarak kaynamış suyu vücuduna döküp haşladıklarını ve sandalleyeye bağladıklarını söyledi.

NEDEN YALAN SÖYLÜYORLAR

Cüneyt Özdemir, Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinden yaptığı yazılı açıklamada, Uğur Kantar'ın ölümüyle ilgili iddiaların gerçeği yansıtmadığının belirtildiğini söylemesi üzerine Baba Kantar şöyle konuştu:

"Bu insanlar neden yalan söylüyorlar, neden iftira üzerine iftira atıyorlar, ben on beş gün acilin önünde yattım. Bize sonra doktorlar söyledi, siz niye buarda yattıyorsunuz, misfirhaneye gitsenize diye. Bize kimse bu konularda bilgi vermedi. Kimse gelipte siz kimsiniz, Uğur'un babası mısınız, gelin oğlunuz burda diye, bize kimse kesinlikle ve kesinlikle birisi gelip bir şey demedi."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com