Diyabeti iyileştirdiği iddia edilen bitkisel şurup imal etti

Diyabeti iyileştirdiği iddia edilen bitkisel şurup imal etti
Kütahya'da emekli bir memur, diyabet hastalığını iyileştiren bitkisel bir şurup imal ettiğini öne sürdü.

30 Ağustos Mahallesi'nde oturan 73 yaşındaki Hamdi Olgun, 10 çeşit doğal bitki karışımından oluşturduğu ilaçtan şimdiye kadar onlarca kişinin şifa bulduğunu öne sürdü.

Şeker hastalığının çağın rahatsızlığı olduğunu belirten Hamdi Olgun, "Yıllardır sürdürdüğüm araştırmalar neticesinde şeker hastalığını sıfırlayan şurubu bulmayı başardım. Bu şuruptan onlarca hasta salığına kavuştu. Şeker hastaları şurupla 15 gün ile 3 ay arasında tamamen iyileşiyor. Devletimin bana sahip çıkmasını ve bu şurubu seri şekilde üretilmesini istiyorum" dedi.

Şurubun ön önemli özelliğinin kılcal damarları bile açması olduğunu ifade eden alternatif tıp araştırmacısı Hamdi Olgun, herhangi bir yan tesirinin bulunmadığını dile getirdi.

56 yaşındaki Rahime Kuzu, yıllardır çektiği şeker hastalığından Hamdi Olgun'un bulduğu şurup sayesinde kurtulduğunu belirtti. Kuzu, "Eşim, Hamdi Olgun'un karışımları sayesinde şifa buldu. Söz konusu şuruptan yüzlerce kişinin şifa bulduğuna şahit oldum. Devlet Hamdi Olgun'a sahip çıkmalı" şeklinde konuştu.

46 yaşındaki Hacer Bütün ise Hamdi Olgun'un şurubunu kullandıktan sonra 400 mg olan şekerinin sıfıra indiğini iddia etti.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com