Diyarbakır Emniyeti'ne Molotoflu Saldırı!

Diyarbakır Emniyeti'ne Molotoflu Saldırı!
Diyarbakır'da polise motof ve ses bombalı saldırı düzenlendi..

DİYARBAKIR Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Trafik Şube Müdürlüğü'nün bulunduğu binaya havai fişek, molotofkokteyli ve ses bombalı saldırı düzenlendi. Kaçan saldırganların düşüdüğü çuvalda çok sayıda atılmaya hazır molotofkokteyli bulundu.

Merkeze Yenişehir İlçesi Şehitlik Semti'nde bulunan Asayiş ve Trafik Şube Müdürlüğü binasına yüzü maskeli kişiler tarafından havai fişek, molotofkokteyli ve ses bombası atıldı. Saldırıda bina önünde duran emniyete ait bir araç alev aldı. Görevli polisler müdahale ederek araçtaki yangını söndürdü. Saldırganlar ara sokaklara kaçarken yanlarındaki bir çuvalı düşürdü. Çuvalda, kullanılmaya hazır çok sayıda motolofkokteyli bulundu.

Polis, kaçan saldırganları yakalamak için çalışmalarını sürdürürken, saldırıya karıştığı iddiasıyla 2 kişiyi gözaltına aldı.

POLİS OPERASYONLARI SÜRDÜRÜYOR

Saldırganların yakalanması için özel harekat timlerinin katılımıyla polis operasyonlarını sürdürüyor. Bugün saat 15.00 sıralarında meydana gelen saldırıyla ilgili gözaltına alınan 2 kişini de soruşturması sürüyor.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com