Diyarbakır Hani'de silahlı kavga: 10 kişi yaralando!

Diyarbakır Hani'de silahlı kavga: 10 kişi yaralando!
Bugün öğlen saatlerinde Diyarbakır Hani'de iki aile arasında çıkan kavgada 10 kişi yaralandı. Kavgada siah, taş ve spoa kullanıldı.

Diyarbakır’ın Hani İlçesi Ağaçlı Köyü'nde, aralarında daha önce husumet bulunan iki aile arasında çıkan silah, taş ve sopaların kullanıldığı kavgada 4'ü ağır 10 kişi yaralandı. Yaralılar Diyarbakır'daki hastanelerde tedavi altına alınırken, polis aile yakınlarının silahlı olarak hastanelere geleceği bilgisi üzerine geniş güvenlik önlemi aldı.
 
Hani'nin Ağaçlı Köyü'nde, aralarında husumet bulunduğu öne sürülen Bingöl ve İpek aileleri arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle kavga çıktı. Tabanca, sopa ve taşların kullanıldığı kavgada iki aileden 4'ü ağır şekilde olmak üzere 10 kişi yaralandı. Yaralılar Diyarbakır'daki hastanelere getirilerek tedavi altına alındı. Jandarma ilçe ve köyde sıkı güvenlik önlemi alıp, başlattığı soruşturmayı sürdürüyor.
 
KENT GİRİŞİNDE ÖNLEM
 
Kavgaya karışan iki aile fertlerinin silahlı olarak Diyarbakır'daki hastanelere geleceği bilgisini alan polis, kent girişinde sıkı önlemler aldı. Araçları tek tek kontrol eden polis, iki aile fertlerinin de kente girmesine izin vermedi.(ugk)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com