Diyarbakır'da 1 öğretmen daha kaçırıldı!

Diyarbakır'da 1 öğretmen daha kaçırıldı!
Diyarbakır'ın Hazro İlçesi'ne bağlı Çiftlibahçe Köyü Canaydın İlköğretim okulu öğretmeni Ahmet Ürün, dün akşam kaldığı evde kimliği belirlenemeyen silahlı kişiler tarafından kaçırıldı...

Hazro'ya 20 kilometre mesafede bulunan Çiftlibahçe Köyü Canaydın İlköğretim Okulu öğretmeni Ahmet Ürün, dün gece köyde kaldığı eve gelen ve kimlikleri henüz belirlenemeyen silahlı iki kişi tarafından kaçırıldı. Galatasaray eski kulüp başkanlarından Özhan Canaydın tarafından yaptırılan yaklaşık 50 öğrencisi bulunan Çiftlibahçe Köyü Canaydın İlköğretim Okulu öğretmeni Ahmet Ürün'ü kaçıranların bulunabilmesi için güvenlik güçleri araştırma başlattı. Hakarili olan Ahmet Ürün'ü kaçıranların PKK'lı olma ihtimalerinin yüksek olduğu, ancak bu konuda henüz kesin bir bilgiye ulaşılamadığı belirtildi.

Diyarbakır'ın Lice İlçesi'ne bağlı Baharlar Köyü İlköğretim Okulu'nda görev yapan öğretmen Mehmet Gözbaşı da, geçen hafta kaldığı lojmana baskın düzenleyen bir grup PKK'lı tarafından kaçırılmıştı. Kayserili olan Öğretmen Mehmet Gözbaşı 2 yıldır Lice'de görev yapıyordu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com