Diyarbakır’da tarihi rezillik

Diyarbakır’da tarihi rezillik
Türklerin Ergenekon destanında kurtuluş günü olan nevruz bugün Türk yurdunda büyük bir rezalete sahne oldu.

SANSURSUZHABER.COM | ANALİZ Bir ülke, kendi bayrağını açmak provokasyon sayılan, binlerce insanımızın katili bir insanın mesajlarının yüksek sesle okunduğu, dev posterlerinin asıldığı bir ülke. İşte o ülke TÜRKİYE.

PKK MEŞRUİYETİNİ İLAN ETMİŞTİR

Bugün Diyarbakır’da büyük bir rezillik sahnelendi. Hem de sözde barış süreci ismi altında. Bugün PKK ve Bebek katili olan lideri meşruiyetini ilan etmiştir.

NEDEN BAYRAK YOKTU BİZ AÇIKLAYALIM

Ülkenin Başbakan’ı Diyarbakır’da ki tablodan o kadar memnun kalmış ki ekranlarda açıklama yaparken ağzı kulaklarında.  Ne kadar memnun olduğu yüz ifadesinden açık bir şekilde belli oluyor. Sonra da diyor ki “Neden Türk bayrağı yoktu? Olması gerekirdi”.

Biz açıklayalım niye Türk bayrağı yoktu. Siz değil misiniz bu ülkenin resmi bayramlarında Türk bayrağı açanların üzerine polisi salan? Siz değil misiniz resmi bayramları kutlamayı yasaklayan ve yine siz değil misiniz bölücülerin karşısına çıkıp bayrağımızı açan insanları provokatör deyip göz altına alan? Şimdi de çıkıp terör örgütü yandaşlarından Türk bayrağı açmasını bekliyorsunuz. Samimiyetsizliğin bu kadarına pes… Bu yüce millet bunu yemez. Böyle devam ederse sadece Diyarbakır’da değil ülkenin hiçbir yerinde al yıldızlı bayrağımızı göremeyeceğiz. Bugün provokasyon diye asılı bayraklarımızı indirtenler yarın o bayrağın asılmasını da yasaklarlar. Milli bayramlarımız yasaklandığı gibi.

KANDİL’DEN TEHDİTKAR AÇIKLAMA

Diyarbakır’da bunlar yaşanırken eli kanlı terör örgütünde tehdit gibi bir açıklama geliyor “Savaşa da barışa da hazırız. 2013 ya savaşla ya da barışla çözüm yılı olacak.” diyor kandilden yapılan açıklamada. Sen kendi yurdunda, sınırlarının içinde terör örgütüne bu gövde gösterisini yaptırırsan bundan cesaret alan dağ kadrosu da çıkar yine seni tehdit eder.

SÜRECİN TEK KAZANANI PKK

Barış süreci adını verdikleri, ismini İmralı görüşmeli diye lanse ettikleri AKP ve Bebek katili Öcalan görüşmelerinin tek kazananı PKK ve Öcalandır. Diyarbakır'da ki nevruz kutlaması bunu bize bir kez daha kanıtlamıştır.

BAŞKANLIK SEVDASINA

AKP hükümeti bugün büyük bir amacını gerçekleştirmiştir. Tayyip Erdoğan başkanlık sevdasına Ziya Gökalp’in bunca yıllık Diyarbekir’ini Amed(Diyarbakır) yapmıştır.(MUO)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com