Dizilerde Tecavüz Kervanına Bir Yenisi Eklendi!

Dizilerde Tecavüz Kervanına Bir Yenisi Eklendi!
Dizilerdeki tecavüz sahnelerine bir yenisi ekleniyor..

'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisi ile başlayan tecavüz sahneleri ekranı işgal etti. Diziler birbiri ardına tecavüz sahneleri çekmeye başladı.

Geçen hafta 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' dizisinde Cemile eski kocasının tecavüzüne uğramıştı. İzleyici henüz bunun şokunu atlatamadan şimdi de 'Muhteşem Yüzyıl'ın Harem'inden bir tecavüz haberi geldi. Dizinin bu haftaki bölümünün fragmanında Boncuk Ağa'nın cariyelerden Sadıka'ya saldırdığı görülüyor.

İşte o sahneler:

Video için tıklayınız...

Dizinin bu haftaki yeni bölümünde;

Hürrem'in başı beladan kurtulmak bilmiyor. Ama artık bambaşka bir Hürrem var. Bir yandan işleri kendi istediği şekilde yola koyuyor, diğer yandan da herkese kendini sevdirmesini biliyor.

Süleyman, Sadıka ile halvete girmek üzere. Sadıka hain planlarını uygulamaya koyabilecek mi?.. Hürrem ise Hatice ile birlikte yeni sarayda. Yoksa Hürrem Leo'yu görecek mi? Mahidevran, Şehzade Mehmet'in yanında. Şehzade Mehmet havuza düşüyor... Mahidevran Mehmet'i kurtarabilecek mi?...

Hürrem, bebeğinin suya düştüğünü duyunca panikliyor. Soluğu Mahidevran'ın dairesinde alıyor. İkili bir kez daha karşı karşıya geliyor. Ama Hürrem bu sefer her zamankinden farklı bir tepki veriyor.

Hürrem, Sadıka'nın halvete gönderildiğini öğreniyor. Artık önünde yeni bir tehlike var. Hürrem en kısa zamanda ondan kurtulması gerektiğinin farkında. Hürrem'in beklediği fırsat ayağına kadar geliyor.

Mahidevran'ın rahatsızlığı sürüyor. Gülşah onun hamile olduğundan şüphelenmiş. Mahidevran'ın tüm uyarılarına rağmen, onun hamile olabileceği bilgisini hareme yayar. Haberi duyan Hürrem şok olur...


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com