"Doğa için soyunurum"

"Doğa için soyunurum"
Organizatör Erdem İpekçi'den gelen sürpriz evlilik teklifinin ardından nişanlanan manken Pınar Güsar, sosyal sorumluluk projelerine katılmaya başladı.

Antalya'da 2003 yılında düzenlenen 'Miss Mediterranean' güzellik yarışmasında birinci seçildikten sonra kariyerine hız veren manken 25 yaşındaki Pınar Güsar, boş zamanı olmadığından yakınıyor.

PINAR GÜSAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


TEMA Vakfı'nın organizasyonlarında gönüllü sunuculuk yapan, yine TEMA Vakfı tarafından düzenlenen çevre temalı fotoğraf çekimine katılarak yeşil harekete destek veren Güsar, 'Baba Beni Okula Gönder' projesinde de aktif şekilde çalışıyor.

Gelecek nesillere yeşil bir dünya bırakmak için mücadele ettiğini aktaran Güsar, bir hayvan hakları organizasyonu olan PETA'nın çıplak eylemlerine katılabileceğini belirterek, "Soyunacaksam doğa için soyunurum" dedi.

Kadın İsterse, Avrupa Yakası, Gece Gündüz, Arka Sokaklar, Avanak Kuzenler, Ayakta Kal, Evy Lady ve Lazadoor gibi dizi ve sinema filmlerinde küçük roller alan Antalyalı manken, Erdem Siyavuşgil'den aldığı şan eğitiminin mesleki kariyerini değiştirdiğini söyledi.

Mankenliğe 16 yaşında başlayan Pınar Güsar, Erdem İpekçi'den gelen sürpriz evlenme teklifinin ardından işlerinin de açıldığını kaydetti. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com