Doğa, Özgürlük Ve Motosiklet Tutkunlarının İkonu Harley-Davidson...

Doğa, Özgürlük Ve Motosiklet Tutkunlarının İkonu Harley-Davidson...
-Doğa, özgürlük ve motosiklet tutkunlarının ikonu Harley-Davidson nihayet Ankara'ya geliyor. Mağazanın...

-Doğa, özgürlük ve motosiklet tutkunlarının ikonu Harley-Davidson nihayet Ankara'ya geliyor. Mağazanın logosu: İki tarafında kartal kanatları bulunan Anıtkabir. -FOTOĞRAFLI-

ANKARA(ANKA) - Efsane motosiklet markası Harley-Davidson, sonunda Ankara'ya geliyor. Harley-Davidson resmi bayisiyle Ankara'da satış mağazası açacak. H-D, Ankara için bir de jest yaparken mağaza logosunu Ulu Önder'in ebedi istirahatgahı Anıtkabir'de esinlenerek tasarlattı. Mağaza'nın açılışı da yine Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 93'üncü yıldönümü olan 27 Aralık 2012 Perşembe gününe rast getirildi.
110 yıldır doğa, özgürlük ve motosiklet tutkunlarının ikoni Harley-Davidson sonunda Ankara'ya da mağaza açacak. Dünyanın birçok ülkesinde resmi bayileriyle hizmet veren marka, Türkiye'de İstanbul, İzmir'den sonra resmi bayisiyle 27 Aralık'ta Ankara'da özel bir açılışla hizmete girecek. Ankaralı Harley tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Harley-Davidson-Ankara resmi bayisi, özenli bir çalışma ve eğitimin ardından büyük sürprizlerle açılacak.

-LOGOSU KARTAL KANATLI ANITKABİR...-

İngiliz grafik tasarımcı Rob Edmondson'ın Anıtkabir'den esinlenerek yarattığı Harley-Davidson-Ankara logotype şimdiden dikkatleri üzerine çekti.
Dünyada sadece 110. Yıla özel sınırlı sayıda üretilen, iki Harley-Davidson motosikletinse kimin olacağı merak ediliyor. Mağaza Turan Güneş Bulvarı 71 numarada yer alıyor. (ANKA)
(ORH/HF)

Ankara

Kaynak: Anka Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com