Doğal gaz döşeme çalışmaları başladı

Doğal gaz döşeme çalışmaları başladı
Afyongaz A.Ş., Örnekevler Mahallesi'nde düzenlenen törenle doğalgaz döşeme çalışmalarına start verdi.

Afyongaz A.Ş., Örnekevler Mahallesi'nde düzenlenen törenle doğalgaz döşeme çalışmalarına start verdi.
Gelecek yıl kış döneminde vatandaşların ekonomik, sağlıklı, güvenilir ve çevre dostu yakıt olan doğalgazı kullanmaya başlayacaklarını belirten Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, test çalışmaları ve bina bağlantılarının tamamlanmasının ardından bozulan yolların da yapılacağını ifade etti.
Doğalgaz şirketinin yatırım programında olmamasına rağmen talep üzerine Örnekevler Mahallesi'nde çalışmaların başladığını kaydeden Başkan Çoban, 'Doğalgaz şirketimiz, şehrin çeşitli mahallelerinde çalışmalarını sürdürüyor. Ancak Örnekevler Mahallesi'nden belediyeye yaklaşık 5 aydır çok yoğun bir talep geldi. İmzalı dilekçe vermelerini talep ettik ve onlarda dilekçe ile müracaatta bulundular. Şirket te bu mahalleyi hemen programına alarak çalışmalara başladı' diye konuştu. Başkan Çoban, doğalgazın kömüre göre daha avantajlı ve ekonomik bir yakıt olduğunu da sözlerine ekledi.
Afyongaz A.Ş. Müdürü Bekir Gül ise doğalgaz kullanımında Temmuz ve Eylül aylarında herhangi bir fatura kesilmeyeceğini, bu aylarda tüketilen doğalgaz miktarının fatura etmeye değer miktarda olmadığını söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com