Doğan Grubu'nda Bir Suskunluk Var

Doğan Grubu'nda Bir Suskunluk Var
CHP İstanbul İl Başkanı Nebil İlseven, Doğan Medya Grubu'nda kendisiyle ilgili haberlere yer verilmemesini değerlendirdi: Demek ki yaptıklarımızı önemli görmüyorlar.

CHP İstanbul İl teşkilatı, İstanbul'un 56 bin sokağının 40 bininde seçim çalışması başlattı. Mövenpick Otel'de gazetecilerle bir araya gelen İl Başkanı Nebil İlseven, 'Kılcal damar' adını verdiği projeyle, İstanbul'un tüm sokaklarında organize olduklarını belirterek, 'İstanbul'da 56 bin sokak var. Bugüne kadar 40 bin sokak için partililerimiz görevlendirildi. Çalışmamız devam ediyor' dedi.

HER SANDIĞA 3 GÖREVLİ
Her sandıkta 3 partili ile oy kullanılan tüm merkezlerde hukukçuların da olacağını söyleyen İlseven, kadın ve gençlerin İstanbullulara ziyarette bulunacaklarını kaydetti. İstanbul'un üç seçim bölgesinde seçim ofisleri kuracaklarını da söyleyen İlseven, seçim çalışmalarının ağırlığını CHP'nin düşük oy aldığı bölgeler oluşturacağını belirtti. İlseven, milletvekili aday adaylığı için boşalan 13 ilçe başkanının atamasının önümüzdeki hafta içinde yapılacağını da sözlerine ekledi.

'SARIYER OLAYI' KURGU
CHP İstanbul İl Başkanı Nebil İlseven Sarıyer Belediyesi'ndeki aramalarla ilgili olarak da şunları söyledi: 'O konuyla ilgili hem genel başkanımız hem yerel yönetimlerle ilgili yetkililerimiz genel merkezde bir rapor hazırladılar. Bu konuyu değerlendirdiler. Yasal bir süreç başladı. Bunu da takip ediyoruz. İlk izlenimlerimiz aslında bu konuların bir kurgu sonucu ortaya çıktığı noktasında. Sonuçta ilgili yetkililer işi takip ediyorlar. Bir çalışma yapıyorlar.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com