Doğan Grubu'ndan Satış Açıklaması!

Doğan Grubu'ndan Satış Açıklaması!
Doğan Yayın Holding A.Ş, medya varlıklarının satışı süreciyle ilgili açıklama yaptı..

Doğan Yayın Holding A.Ş, medya varlıklarının satışı sürecinin devam ettiğini, mevcut durum itibariyle bu konuda şirket tarafından kamuya açıklama yapılmasını gerektirecek herhangi bir gelişme ve durumun bulunmadığını bildirdi.

Doğan Yayın Holding'in, Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yayımlanan özel durum açıklamasında, ''medya varlıklarının'' satışı süreciyle ilgili medyada çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Açıklamada şunlar kaydedildi:

''Şirketimiz bünyesinde faaliyet gösteren 'medya varlıkları'nın satışı sürecinin durduğu yönünde bazı medya organlarında yer alan haberler, yalan, yanlış, yanıltıcı ve mesnetsiz olup hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Şirketimiz ile herhangi bir ilgisi bulunmayan söz konusu haberler, kamuoyunu ve otoriteleri yanlış yönlendirmeye, Grubumuzun itibarını sarsmaya, potansiyel alıcıları olumsuz etkilemeye yönelik, maksatlı olarak değerlendirilmektedir.

'Medya varlıkları'nın satışı süreci devam etmekte olup; mevcut durum itibariyle bu konuda şirketimiz tarafından kamuya açıklama yapılmasını gerektirecek herhangi bir gelişme ve durum bulunmamaktadır. Bu vesile ile şirketimiz kaynaklı olmayan haber ve söylentilere kesinlikle itibar edilmemesi hususunu tekraren hatırlatmak isteriz.''

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com