Doğansoy, güven tazeledi

Doğansoy, güven tazeledi
KÜTAHYA - CHP Tavşanlı ve Domaniç İlçe Teşkilatlarının olağan genel kurul toplantıları yapıldı.

 CHP Tavşanlı ve Domaniç İlçe Teşkilatlarının olağan genel kurul toplantıları yapıldı.
Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen kongreye, eczacı Niyazi Doğansoy tek listeyle başkan adayı olarak katıldı.
Doğansoy, kongrede yaptığı konuşmada, ülkenin ekonomik, sosyal ve dış politikalarında CHP'ye büyük görevler düştüğünü belirterek, ''Ülkede uygulanan model ülkeyi iflasa götürecek. İktidara geldiğimizde yapacağımız ilk iş, ülkenin tüm kaynaklarını devreye sokup üretim ekonomisine geçmek için üretim seferberliğini uygulamaktır. Ülkenin genel kurtuluşu buradan geçiyor'' dedi.
Daha sonra yapılan seçimde Doğansoy, 4'üncü kez ilçe başkanlığına getirildi.
Genel kurul toplantısına Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, bazı siyasi partilerin ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve partililer katıldı.
Domaniç Belediye Düğün Salonunda kayıtlı 65 üyeden 54'ünün yanı sıra CHP Kütahya İl Başkanı Ali Rıza Muslu'nun hazır bulunduğu olağan genel kurul toplantısında, ilçe başkanlığı için mevcut başkan Rahim Sağlam ve Cemal Kocabaş yarıştı.
Cemal kocabaş 27 oyla CHP Domaniç İlçe Başkanlığına seçildi, Rahim Sağlam ise 26 oyda kaldı. Cemal Kocabaş'ın, Merkez Sultan Alaaddin Camisi Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanlığını yürüttüğü öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com