Döğer'e MOBESE sistemi kuruldu

Döğer'e MOBESE sistemi kuruldu
Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesi Döğer beldesinde, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) Sistemi kuruldu.

Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesi Döğer beldesinde, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) Sistemi kuruldu.
Döğer Belediyesi, beldeye güvenlik amaçlı 4 MOBESE kamerası yerleştirdi. Döğer Belediyesi Başkan Vekili Osman Demirel, maliyeti belediye bütçesinden karşılanan MOBESE kameralarını beldenin giriş, çıkışlarına, belde meydanına ve belediye araçlarının bulunduğu garaja yerleştirdiklerini dile getirdi. Kameraların sadece Belediye Başkanı Ömer Güngör'ün makamından izlendiğini anlatan Başkan Vekili Demirel, belde halkının bu uygulamadan memnun olduğunu ifade etti. Kamerayla belde esnafını da kontrol ettiklerini anlatan Demirel, 'Beldemizde kapıdan satış olayları çok oluyordu. Bununla birlikte dolandırıcılıkta yaşanıyordu. Kameraları fark eden satış elemanları artık kapıdan satış işlevlerini yapmıyor. Beldemizde kapıdan satış olayı yok denecek kadar azaldı' dedi.
Demirel, MOBESE sisteminden belde sakinlerinin de memnun olduğunu anlattı.

DÖĞER HALKI MOBESE UYGULAMASINDAN MEMNUN
Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesi'ne bağlı Döğer Beldesi Belediye Başkan Vekili Osman Demirel, belde halkının MOBESE uygulamasından memnun olduğunu söyledi.
Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesi'ne bağlı 5 bin 300 nüfuslu Döğer Beldesi'ne güvenlik amaçlı 4 adet MOBESE kamerası yerleştirdi. Döğer Belediyesi Başkan Vekili Osman Demirel, maliyeti belediye bütçesinden karşılanan MOBESE kameralarını beldenin giriş, çıkışlarına, belde meydanına ve belediye araçlarının bulunduğu garaja yerleştirdiklerini dile getirdi. Kameraların sadece Belediye Başkanı Ömer Güngör'ün makamından izlendiğini anlatan Başkan Vekili Demirel, belde halkının bu uygulamadan memnun olduğunu ifade etti. Kamera ile belde esnafını da kontrol ettiklerini anlatan Demirel, 'Beldemizde kapıdan satış olayları çok oluyordu. Bununla birlikte dolandırıcılıkta yaşanıyordu. Kameraları fark eden satış elemanları artık kapıdan satış işlevlerini yapmıyor. Beldemizde kapıdan satış olayı yok denecek kadar azaldı' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com