Doğmamış bebek babasını arıyor

Doğmamış bebek babasını arıyor
Almanya'nın başkenti Berlin'de, çöp kutusuna yapıştırılan bir ilanla doğmamış bebeğin babası aranıyor.

Alman Bild Gazetesi'nin internet sitesinde yer verdiği bir habere göre, Berlin'de kimliği belirsiz bir annenin, karnındaki bebeği için çöp kutusuna yapıştırdığı ilanın dikkat çektiği belirtildi.

Henüz anne karnındaki bebek adına yazılmış ve çöp kutusuna yapıştırılmış ilan, 'Babam Sebastian'a başlığıyla görenleri şaşırtıyor.

ULTRASON FOTOĞRAFIYLA AFİŞ
Kendi cinsiyeti ve annesinin kimliğinin yazılmadığı ilanda, 30 Ocak'ta ultrasonla çekilmiş bir fotoğrafına yer verilmiş bebeğin babasının Sebastian olduğu yazıldı.

Babasını arayan bebek adına hazırlanan ilanda, 'benim de babam tarafından sevilmeye ihtiyacım var, bizi yalnız bırakıp gittiğin için annem çok kızgın ve bunun içinde beni aldırmayı bile düşünmüş. Ama ben karnını tekmeleyerek yaşamak istediğimi hissetdirdim ve annem de bundan vazgeçti. Yaşamak ve babamı tanımak istiyorum' şeklindeki çağrıya yer verildi.

Haberde, günlerdir sokakta bu ilanı okuyan binlerce insan arasında, bebeği tarafından aranan baba Sebastian'ın kendisi olduğunu acaba anlayabildi mi yorumu yapıldı. (SYK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com