"Doğru namazın yolu doğru seksten geçer"

"Doğru namazın yolu doğru seksten geçer"
Sibel Üresin: Doğru namazın yolu doğru cinsel birleşmeden geçer.
Akşam Gazetesi’nden Sibel Ateş Yengin’e konuşan Sibel Üresin, çok tartışılan ‘Cinsel ilişki namaz kılmaktan da önemlidir’ açıklamalarına yeni bir boyut kazandırdı. Üresin’e göre, doğru namazın yolu doğru cinsel birleşmeden geçiyor.
 
Yaptığı açıklamalarla çoğu kadının nefretini kazanan, soyadı üzerinden ‘Üremesin’ esprileri türetilen, ‘Cinsel ilişki namaz kılmaktan da önemlidir’ diyen yaşam koçu Sibel Üresin’e, Ali Rıza Demircan’ın ‘Sevişmek ibadetle aynıdır’ açıklamaları üzerine yaptığı ‘Cinsel ilişki namazdan bile önemlidir’ açıklaması hatırlatıldı. 

“Namaz yerine cinsel ilişkiyi mi koyuyorsunuz?” sorusuna Sibel Üresin şu cevabı verdi:
 
“Birinin yerine diğerini koymuyorum. Doğru namaz kılmanın yolu doğru cinsel birleşmeden geçiyor. Kıyaslamak yanlış. Cinsellik bir ibadettir. Cinsellik o kadar tabu ki konuşmak bile insanları rahatsız ediyor, edepsizlik olarak algılanıyor. Konuşulmadığı için sıkıntı var. Helalinden bir cinsel ilişkiden doğan çocukla, haramla girilen cinsel ilişkiden doğan çocuğun yaradılışları aynı mı? Doğru namaz kılmak iyi abdest almaktan geçiyorsa, Allah’a iyi kul olmanın koşulu da sağlıklı döllenmektir. Bu yüzden önceliklidir. “ (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com