Doğrudan faaliyet destek programı yararlanıcılarıyla sözleşme imzalanacak

Doğrudan faaliyet destek programı yararlanıcılarıyla sözleşme imzalanacak
Zafer Kalkınma Ajansı 2011 yılında Doğrudan Faaliyet Destek Programı alan firmalarla sözleşme imzalayacak.

Zafer Kalkınma Ajansı 2011 yılında Doğrudan Faaliyet Destek Programı alan firmalarla sözleşme imzalayacak. Ajans ayrıca projeden yararlananlara da bilgilendirmelerde bulunacak.
Merkezi Kütahya'da bulunan ve Afyonkarahisar, Manisa, Uşak illerini de kapsayan Zafer Kalkınma Ajansından 2011 Yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programından faydalanan 16 firma ile ajans arasında sözleşme imzalanacak. Konuya ilişkin ajans tarafından yapılan açıklamada, “19 Eylül 2011 Pazartesi günü saat 15.00'te İl Özel İdare Binası Toplantı Salonu'nda kapsamında desteklenmesi uygun görülen 16 (on altı) projenin yararlanıcıları ile sözleşmeler imzalanacaktır. Sözleşmelerin imzalanmasını müteakip yaralanıcılara Proje Uygulama ve Satın Alma Prosedürleri hakkında bilgilendirme yapılacaktır” denildi.
Doğrudan Faaliyet Destek Programından yararlanacak olan kurum, kuruluş ve firmalar ise şöyle; “Ulubey Kanyonlarının Alternatif Turizm Potansiyeli, Turizm Fiziksel Planlaması, Uşak İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğü, Manisa İli Ar-ge Kapasitesinin Tespiti ve Teknoloji Geliştirme Bölgesi Fizibilite Çalışması, Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü, Afyonkarahisar'ın Ulusaldaki Yatırım Potansiyelini Tanıtarak Yatırımlara Dayalı Kalk. Hızlandırılması, Sandıklı Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Kütahya Raylı Sistem Uygulama Projesi, Kütahya Belediye Başkanlığı, E-oda Uygulaması Fizibilite Çalışması Projesi, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası, Alanyunt Lojistik Merkezi Etüd-Araştırma Projesi, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığı, TR33 Bölgesi Maden Potansiyelinin Araştırılması, DPÜ Mühendislik Fakültesi, Doğal Afet Zararlarını Azaltma Projesi, Kütahya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Karar Destek Sistemi Oluşturma Çalışmaları, Kütahya İl Özel İdaresi, Uşak İli OSB'leri Mevcut Durum Analizi ve Stratejik Plan Çalışması, Uşak OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı, UKOSB'nin Katı Atık Geri Kazanım/Bertaraf Yöntemlerinin Belirlenmesine Yönelik Fizibilite Çalışması, Uşak Deri Karma Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Teşekkül Başkanlığı, Uşak'ın Girişimcilik Yol Haritası, Uşak Genç İşadamları Derneği, Yöresel Ürünlerin Ekonomik Değerinin Anlaşılmasına Yönelik Araştırma Raporu Hazırlanması, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Afyonkarahisar İl Koordinatörlüğü, Afyonkarahisar Bölgesi'nde Enerji Verimliliği Analizi, Verimlilik Arttırıcı Önlemlerin Araştırılması, Afyon Kocatepe Üniversitesi Güneş ve Rüzgar Enerjisi Araştırma ve Uygulama Merkezi, Kütahya İli Stratejik Planı, Kütahya Valiliği, TR33 Bölgesi OSB Bilgi Sistem Modülü, Kütahya Merkez 2. OSB Müdürlüğü”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com