Doğu toz duman

Doğu toz duman
Aşırı sıcakların etkili olduğu Şanlıurfa'da gökyüzü toz bulutuyla kaplandı. Toz bulutları öğleden sonra çıkan fırtına ile dağılırken, vatandaşlar da zor anlar yaşadı.
Suriye üzerinden gelen toz bulutları Şanlıurfa semalarını gri renge bürüdü. Öğleden sonra, aniden çıkan fırtına ile sokaklar toz içerisinde kaldı. Yolda yürürken gözlerine giren tozlar nedeniyle insanlar yürümekte zorluk çekerken, tabelalar devrildi. Fırtınaya hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, kapalı mekanlara girerek kendilerini korumaya çalıştı. Yaklaşık 10 dakika süren fırtına ve kısa süreli yağmurla birlikte toz bulutları da dağıldı.
 
YÜKSEKOVA'DA FIRTINA ÇATI UÇURDU
 
Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde fırtına bir işyerinin çatısını uçurdu. Cadde üzerinde park halindeki 4 aracın üzerine düşen çatı, maddi hasara yol açtı.
 
Bugün öğlen saatlerinde Yüksekova'da aniden bastıran yağmurla birlikte fırtına başladı. Gittikçe şiddetlenen fırtına Hacı Ömer Sabancı Caddesi üzerindeki bir işyerinin çatısını uçurdu. Cadde üzerinde park halindeki 4 aracın üzerine düşen çatı, araçlarda hasara yol açtı. Olay sırasında caddede kimsenin bulunmaması muhtemel bir faciayı önledi. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com