Doktor Atamaları Yapıldı

Doktor Atamaları Yapıldı
Kütahya Merkez ve ilçelerinde bulunan Devlet Hastaneleri ile Toplum Sağlığı Merkezlerine 32. Dönem Uzman ve Pratisyen Doktor atamalarının yapıldığı açıklandı.

Kütahya Merkez ve ilçelerinde bulunan Devlet Hastaneleri ile Toplum Sağlığı Merkezlerine 32. Dönem Uzman ve Pratisyen Doktor atamalarının yapıldığı açıklandı.
Kütahya Merkez ve ilçelerinde bulunan Devlet Hastaneleri ile Toplum Sağlığı Merkezlerine Sağlık Bakanlığı tarafından 32. Dönem Uzman ve Pratisyen Doktor atamalarından Kütahya Evliya Çelebi Devlet Hastanesine 5 uzman Doktor, Kütahya Devlet Hastanesine 1 uzman Doktor 1 pratisyen Doktor, Kütahya Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesi 1 uzman Doktor, Altıntaş İlçe Hastanesine 1 uzman Doktor, Gediz Devlet Hastanesine 1 uzman Doktor 1 pratisyen Doktor, Doç. Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesine 3 uzman Doktor, Tavşanlı Toplum Sağlığı Merkezine 2 pratisyen Doktor, Kütahya Merkez İlçe Toplum Sağlığı Merkezine 1 pratisyen Doktor, Kütahya Verem Savaş Dispanserine 1 pratisyen Doktor, Kütahya 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna 2 pratisyen Doktor, 2 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna 2 pratisyen Doktor, Domaniç İlçe Hastanesine 1 pratisyen Doktor atandığı ifade edildi.
Merkez ve 4 ilçeye atanan doktorların hastane ve branş dağılımı ise; Kütahya Evliya Çelebi Devlet Hastanesine Nöroloji uzman Dr. Mustafa Çetiner ve Demet İlhan Algın, İlk ve Acil Yardım Uzman Doktor Faruk Güngör, Anasteziyoloji ve Reanimasyon uzman Doktor Sadık Fidan, Kardiyoloji uzman Doktor Yasin Yüksel, Kütahya Devlet Hastanesine Deri Zührevi Uzman Doktor Oğuzhan Çakmak, Pratisyen Doktor Ali Çalışkan, Kütahya Yoncalı Hidroterapi ve Fizik Tedavi Hastanesine Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzman Doktor Eylem Yaşa, Kütahya Altıntaş İlçe Hastanesi Aile Hekimliğine Uzman Doktor Özer Özdemir, Kütahya Gediz Devlet Hastanesine Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzman Doktor Müjgan Arslan, Kütahya Doç. Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesine Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzman Doktor Fuat Bahadır Günay, Anasteziyoloji ve Reanimasyon uzman Doktor Hakan Akan, Radyodiagnostik Uzman Doktor Vefa Çakmak, Kütahya Merkez İlçe Toplum Sağlığı Merkezine Doktor Rumeysa Günay, Kütahya Verem Savaş Dispanserine Doktor Salim Keskin, Kütahya 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna Doktor Abdilkerim Oyman ile Doktor Bestami Yalvaç, Kütahya 2 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonuna Doktor Mustafa Tarhan ile Doktor Ömer Ali Kaya, Kütahya Domaniç İlçe Hastanesine Doktor Abdullah Taylan, Kütahya Gediz Devlet Hastanesine Doktor Leyla Özen, Kütahya Tavşanlı Toplum Sağlığı Merkezine Doktor Musa Düdükcü ile Doktor İzzet İpek atandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com