Doktor çok uğraştı ama…

Doktor çok uğraştı ama…
Aykut Kale, güvercin beslerken arkadaş kurşunuyla vuruldu. Doktorun, zamana karşı mücadelesi kurtarmaya yetmedi

Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi dün silah sesleriyle yankılandı. Aykut Kale (42) güvercin beslemek için taksi durağına geldi. Bir dönem MHP Bölge Başkanlığı da yapan Kale çok samimi arkadaşı olduğu öğrenilen T. Ş.'nin silahından çıkan kurşunlara hedef olup yere yığıldı. Zanlı olay yerinden hızla uzaklaşarak kayıplara karıştı.

Kalp hastasıydı

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde hareketsiz yatan Kale'ye müdahale etti. Acil Servis doktoru Kale'yi hayata döndürmek için kalp masajı yaparak zaman kaybetmeden Bakırköy Devlet Hastanesi'ne kaldırılmasını sağladı. Ancak kalp hastası olduğu ve gelecek hafta ameliyat olmayı planlayan Kale yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kuş besliyordu

Atatürk Havalimanı taksi durağı esnafı hayatını kaybeden Kale'nin haftada birkaç kez durağa gelerek kuşları beslediğini belirterek 'Kuşları çok seviyordu. Onlar için dünyanın öbür ucuna giderdi' diye konuştu. Polis, Kale'yi vuran T. Ş.'yi yakalamak için taksi durağında bulunan kamera kayıtlarını ve görgü tanıklarının ifadelerine göre çalışmalarını sürdürüyor.
(SRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com