Doktorlar şaşırdı kaldı!

Doktorlar şaşırdı kaldı!
Kalbinin sağ tarafta olduğunu yıllar sonra öğrendi.

Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde 57 yaşındaki Ali Sezer evde geçirdiği kaza sonucu ameliyata alınınca kalbinin sağ tarafta ve iç organlarının ters tarafta olduğunu anlaşıldı.

İslahiye'ye bağlı Ağalarobası Köyü'nde çiftçilikle uğraşan 4 çocuk babası Ali Sezer, yaklaşık bir ay önce tarlasının başındaki su kuyusunun tamiriyle uğraştığı sırada ayağının kayması sonucu demir korkuluğun üzerine düştü.

Sezer, İslahiye Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından kalın bağırsağındaki zedelenme nedeniyle Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Doktorlar, gerekli tetkiklerin ardından ameliyata aldıkları Sezer'in iç organlarının tamamının ters tarafta olduğunu söyledi.

Başarılı bir ameliyat sonrasında dünyada nadir görülen bir durumun kendisinde olduğunu doktorlardan öğrenen Sezer, uzun süre şaşkınlığını üzerinden atamadı.

Bugüne kadar hastaneye soğuk algınlığı gibi ufak hastalıklarla gittiğini, bu özelliğinin hiç farkında olmadığını belirten Ali Sezer, doktorların 'Bir arabanın yakıt deposunun sağda yada solda olmasının bir farkı olmadığını' belirterek bu durumun kendisinin yaşamını etkilemeyeceğini söylediklerini dile getirdi.

Durumu öğrenerek eve gelen komşularına kalbini dinleterek inandırdığını anlatan Sezer, 37 yıllık eşi Ayşe'nin de kendisine, "Ben sana diyordum senin işlerin hep ters gidiyor, sende bir terslik vardı" diyerek espri yaptığını ifade etti. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com