Doktorum yeni adresinde

Doktorum yeni adresinde
Kanal D ekranının sevilen programı Doktorum, artık Kanaltürk TV'de izleyenleri ile buluşacak.

Op. Dr. Aytuğ Kolankaya hafta içi her sabah Kanaltürk ekranlarında olacak.

Kanaltürk'te yepyeni bir sağlık programı başlıyor. Yıllardır izleyenlerin severek takip ettiği, ekran yolculuğu merakla beklenen Op. Dr. Aytuğ Kolankaya hafta içi her sabah Kanaltürk ekranlarında olacak.
 
"Dr. Aytuğ" isimli programda Kolankaya'ya bu kez Nilüfer Batur eşlik edecek.
 
İzleyenler, herkesi yakından ilgilendiren hastalıklarla ilgili her detayı yine en güvenilir adresten "Dr. Aytuğ"dan öğrenecekler.
 
Programa konuk olacak Türkiye'nin alanında en başarılı doktorları sağlık sorunlarınızın çözümleri için çok önemli bilgiler aktaracak.
Tüm dünyada alarm veren, Türk halkının da büyük risk altında olduğu Obezite programda işlenecek başlıca konulardan olacak. Sağlıklı yaşam için ipuçları ve beslenme önerileri, tıp dünyasının önde gelen uzmanlarıyla son gelişmelerin ışığında anlatılacak.
Op. Dr. Aytuğ Kolankaya, Nilüfer Batur ve konukları, en karmaşık sağlık problemlerini bile görsel malzemelerle destekleyerek anlaşılır şekilde izleyenlerine anlatacak.
 
7 Ekim Pazartesi günü ekranlara merhaba diyecek olan "Dr. Aytuğ" hafta içi her sabah 10:30'da Kanaltürk ekranlarında olacak.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com