Dostluk maçında Emniyet güldü: 4-2

Dostluk maçında Emniyet güldü: 4-2
Emniyet Teşkilatının 164.yıl dönümü dolayısıyla, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti ile Kütahya Emniyet Müdürlüğünün müşterek organizasyonuyla düzenlenen Emniyet – Basın dostluk maçında gülen taraf Emniyet mensupları oldu.

Mehmet Demir - “Herkesin vicdanı kendi polisidir, Polis vicdanı olmayanların karşısındadır” sloganıyla 164.yıl dönümü etkinliklerini dolu dolu kutlayan Kütahya Emniyet Müdürlüğü ile Kütahya Gazeteciler Cemiyetinin ortaklaşa düzenlediği dostluk maçında Basın ve Emniyet mensupları sahada kıyasıya bir mücadele sergilediler.
Asım Alkış Stadında oynanan maça taraftarlarda büyük ilgi gösterirken, Basın mensupları sahaya “ Kahraman polisimizin 164.yıl dönümü kutlu olsun” pankartıyla çıkıp, emniyet güçlerine çiçek verdiler.
Maçın başından sonuna kadar etkili futboluyla dikkat çeken emniyet mensupları ilk yarısını 3-1 önde tamamladıkları karşılaşmayı 4-2 kazandılar.

Adına yakışır bir şekilde dostluk havasında geçen maç sonunda Emniyet Müdürlüğü tarafından basın mensuplarına çeşitli hediyeler ve baklava ziyafeti verilirken, Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Mehmet Yaylıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Efe tarafından günün anısına özel olarak hazırlanan çini tabaklar emniyet mensuplarına armağan ettiler.

164.yıl dönümü kutlamalarında basın mensuplarıyla dostluk maçıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Emniyet Müdürü İbrahim Çelik “ Dostluk maçında emeği geçenleri tebrik ederim, basınla emniyet arasındaki birlik beraberliği ve dayanışmayı artıran bir etkinlik oldu, dostluk maçını geleneksel hale getireceğiz” dedi.

Dostluk maçı vesilesiyle basın ve emniyet mensuplarının iyi diyaloglarının arttığını belirten Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu “ Geniş bir katlımla gerçekleşen dostluk maçında mesleki bağlarımız dolayısıyla sürekli birlikte olduğumuz emniyet teşkilatımızla iyi ilişkilerimizi pekiştirdiğimiz bir maç oldu. Halkın can ve mal güvenliğini sağlayan fedakar polisimizin 164.yıl dönümü kutlu olsun” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com