DP Simav İlçe Başkanı Örs: "Başkan Karahan adayımızdır"

DP Simav İlçe Başkanı Örs: "Başkan Karahan adayımızdır"
Türkiye genelinde Demokrat Parti’nin (DP) tek ilçe belediye başkanı olan SimavBelediye Başkanı Kasım Karahan, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimler için tekrar aday gösterildi.
Mustafa Arıgümüş | Simav

Demokrat Parti Simav İlçe Başkanı Şaban Örs, gazetecilerle yaptığı haftalık görüşmesinde Belediye Başkanı Kasım Karahan ile bir araya gelerek, “Belediye Başkan Adayımız Karahan’dır” dedi.

Türkiye genelinde halkın ve esnafın geçim zorluğu içinde olduğunu dile getirerek halkı ve esnafı en iyi anlayan kişilerin esnaflar olduğuna dikkat çeken Başkan Örs, “Partimizin Türkiye’de tek ilçe belediye başkanı olan Sayın Karahan, esnaflıktan gelen, Simav esnafının ve geçim zorluğu çeken vatandaşların halinden anlayan bir kişidir. Simav Belediye Başkanı olarak yaklaşık 5 yıllık icraatları da bunu göstermektedir. Karahan, her kesimden vatandaşın derdine derman olmaya çalışmış, ilçe ekonomisine önemli katkısı olan üniversitemize son 20 yılın en önemli hizmetlerini sunmuştur. Buna bir örnek göstermek gerekirse 1992’den bu yana jeotermal enerjinin kullanıldığı Simav’da üniversitemiz Başkan Karahan sayesinde jeotermal enerji ile ısınmanın güzelliğini yaşamıştır” dedi.
 
2014 martında yapılacak yerel seçimlerde Başkan Karahan’ı yine DP’nin Belediye Başkan Adayı olarak belirlediklerini kaydeden başkan Örs, “Sayın Karahan sadece DP’nin değil tüm halkımızın belediye başkan adayıdır. Halkımız inanıyorum ki, Karahan’ı her zaman olduğu gibi yine yalnız bırakmayacaktır” diyerek sözlerini tamamladı. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com