DPÜ Gediz Meslek Yüksekokulunda görev değişimi

DPÜ Gediz Meslek Yüksekokulunda görev değişimi
Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Meslek Yüksekokulunda yaklaşık 15 yıldır müdürlük görevini yürüten ve istifa eden öğretim görevlisi Ömer Karakaş'ın yerine DPÜ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Meslek Yüksekokulunda yaklaşık 15 yıldır müdürlük görevini yürüten ve istifa eden öğretim görevlisi Ömer Karakaş'ın yerine DPÜ Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Hamdi Melih Saraoğlu getirildi.
Karakaş onuruna bir restoranda verilen yemeğe, Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Garnizon Komutanı ve Askerlik Şube Başkanı Personel Yüzbaşı Ramazan Çalım, Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Emin Aydın, DPÜ Gediz Meslek Yüksekokulu çalışanları katıldı.
Yrd. Doç. Dr. Hamdi Melih Saraoğlu, yemek sonrası yaptığı konuşmada, Karakaş'tan aldığı görev bayrağını daha yüksek seviyelere taşımak için buraya geldiğini söyledi.
Karakaş ise 12 Mart 1996'da göreve başladığında okulun eski binalarda hizmet verdiğini anımsatarak, ''418 dönümlük yerleşke alanına sahip okulumuz 1500 metrekaresi DPÜ'den, 5 bin metrekaresi ilçe halkı tarafından karşılanmak üzere 6 bin 500 metrekare kapalı alana kavuşturuldu. Okulumuzun daha yüksek seviyelere geleceğine inancım tamdır. Okulun gelişmesine katkı sağlayan ve güzelliğini düşünen herkese teşekkür ederim''dedi.
Karakaş'a, Kaymakam Çorumluoğlu ve Belediye Başkanı Saraoğlu tarafından plaket, çini tabak ve çeşitli hediyeler verildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com