DPÜ rektör yardımcısı Prof. Dr. Yunus Eroğan

DPÜ rektör yardımcısı Prof. Dr. Yunus Eroğan
Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından gerçekleştirilen Sosyal Sorumluluk Projeleri, düzenlenen etkinlikle tanıtıldı.
 Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından gerçekleştirilen Sosyal Sorumluluk Projeleri, düzenlenen etkinlikle tanıtıldı. Etkinlikte konuşan DPÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yunus Erdoğan, “Gediz, üniversiteyi hak ediyor” dedi. 

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda düzenlenen etkinliğe Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu, Jandarma Garnizon Komutanı Ütğm Erdoğan Erik, DPÜ rektör Yardımcısı Prof Dr. Yunus Erdoğan, Gediz Meslek Yüksekokul Müdürü Doç Dr. Hamdi Melih Saraoğlu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kasım Çaycı, daire amirler, proje destekçileri, öğrenciler ve basın mensupları katıldı.

"TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ"
Etkinlikte ilk olarak Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kasım Çaycı söz alarak okul hakkında bilgiler verdi. Daha sonra DPÜ Rektör Yardımcısı Prof Dr. Yunus Erdoğan, “Eskiden ülkemizde 10-15 üniversite bulunmaktaydı. Şimdi ise hızla büyüyen ülkemizde her ilde bir üniversite kuruldu. Ben 41 yıldır hocalık yapıyorum. Son yıllarda ülkemiz üniversitelerinde sosyal sorumluluk projelerinde artış yaşanmakta ve okullardaki öğrencilerimiz yanında halkımızda bu projelere büyük destek sağlamaktadır. Ülkemizin ve milletimizin değerler vardır. Bu değerlere sahip çıkarak, bu değerleri yücelten Sosyal Sorumluluk Projelerini takdir etmek gerekmektedir.

Bu projeleri hazırlayan, emek harcayan, projelere destek veren herkesi kutluyorum. Teknolojiyi yakından takip ederek büyüyen ve gelişen ülkemizin sizler gibi genç beyinlere ve eğitimli, yaşadığı alanı bilen genç insanlara ihtiyacı vardır. Bu güzel ülkede çok güzel günler sizleri bekliyor. Değerlerimize sahip çıkarak bu değerleri yaşatmanızı ve yarınlara aktarmanızı istiyor, çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum. Görüyorum ki, hazırlanan Sosyal Sorumluluk Projelerinde tüm Gediz adeta tek yürek olarak çalışmış, birlikte ekip çalışmasının en büyük örneğini sergilemiştir. Bu diğer il ve ilçelere örnek olabilecek bir çalışmadır. Hepinizi yürekten kutluyor ve Gediz’de önümüzdeki süreç içerisinde bir üniversite kurulmasını sizlerden daha çok istiyorum. Çünkü Gediz bunu hakediyor” diye konuştu.


Projelere destek veren kurum, kuruluş ve şahıslara sertifika verilmesinin ardından kısa süre önce vefat eden Tuğba Erdoğan’ın isminin verildiği kütüphane açılışına geçildi.(SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com