DPÜ Şaphane MYO öğrencileri Beyaz Show’a katıldı

DPÜ Şaphane MYO öğrencileri Beyaz Show’a katıldı
(DPÜ) Şaphane Meslek Yüksekokulu öğrencileri Beyaz Show’a katıldı. Beyaz Show’a katılmak üzere İstanbul’a gelen Şaphane Meslek Yüksekokulu öğrencileri, önce İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezdi.

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Şaphane Meslek Yüksekokulu öğrencileri Beyaz Show’a katıldı. Beyaz Show’a katılmak üzere İstanbul’a gelen Şaphane Meslek Yüksekokulu öğrencileri, önce İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezdi. Beyler Beyi Sarayı, Sultan Ahmet Cami gibi İstanbul’a değer katan birçok tarihi dokuyu ziyaretin ardından Kanal D stüdyolarına ulaşarak Beyaz Show’a katıldılar ve Dumlupınar Üniversitesi’ni adını duyurdular.
Beyaz Show’a katılan ve Dumlupınar Üniversitesini temsil eden Şaphane Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve öğretim elemanlarıyla birlikte fotoğraf çektiren ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, Dumlupınar Üniversitesi öğrencilerini ve personelini programında ağırlamaktan son derece memnun olduğunu dile getirerek; geçtiğimiz günlerde Radyo Dumlupınar aracılığıyla Dumlupınar Üniversitesinin Bahar Şenliklerine ödül almak üzere davet edildiğini ve katılmayı arzuladığını belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com