DPÜ'de Bahar Şenlikleri başladı

DPÜ'de Bahar Şenlikleri başladı
Dumlupınar Üniversitesi'nce (DPÜ) düzenlenen bahar şenlikleri başladı.

     DPÜ Rektörü Prof. Dr. Güner Önce, üniversitenin merkez yerleşkesinde düzenlenen törende, bu yıl dokuzuncusu organize edilen bahar şenliklerinde sportif, sanatsal, kültürel ve eğlenceye yönelik etkinlikler bulunduğunu söyledi.
     Bahar şenliklerini bu yıl daha zengin içerikle organize etmeye çalıştıklarını anlatan Prof. Dr. Önce, ''Yıl boyu yoğun ders ve sınav stresi ortamına giren öğrencilerimizin final sınavları öncesi üç gün sürecek şenliklere aktif olarak katılmasını ve doya doya eğlenmesini istiyorum'' dedi.
     Prof. Dr. Önce, organizasyon komitesinde yer alan DPÜ Sağlık ve Spor Dairesi, Öğrenci Konseyi ve öğrenci kulüpleri görevlilerine teşekkür etti.
     Daha sonra, DPÜ Dans Kulübü'nün modern dans gösterisi sunuldu. Fen Edebiyat Fakültesi otoparkında go-kart yarışı yapıldı.
     Dumlupınar Üniversitesi Dağcılık Kulübü (DPÜDAK) üyelerince, yerleşkedeki yapay tırmanış duvarında spor tırmanış gösterisi gerçekleştirildi. Moğollar ve Kurtalan Ekspres gruplarının konserleri, Uzakdoğu sporları ve dans gösterilerine de yer verilecek şenlikler 8 Mayısta sona erecek.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com