DPÜ'de personel alımı

DPÜ'de personel alımı
Dumlupınar Üniversitesi'nin (DPÜ) çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere 6 araştırma görevlisi ve bir okutman alınacak.
     Rektörlük'ten verilen bilgiye göre, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) İktisat Bölümü İktisadi Gelişmeler ve Uluslararası İktisat, İşletme Bölümü Yönetim Organizasyon ile Muhasebe Finansman, Kamu Yönetimi Bölümü Siyaset ve Sosyal Bilimler, Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Bölümü Tıbbi Biyoloji, Eğitim Fakültesi Türkçe Bölümü Türkçe Eğitimi ana bilim dallarında birer olmak üzere toplam 6 araştırma görevlisi, Rektörlük bünyesinde de bir okutman istihdam edilecek. 
     Adayların, Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı'ndan (ALES) en az 70, Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) veya Üniversiteler Arası Kurul Yabancı Dil Sınavı'ndan (ÜDS) en az 50 puan almış olması gerekiyor. 
     Gerekli belgelerle şahsen veya postayla yapılacak başvurular, ilgili birimlerce 30 Mayıs günü mesai bitimine kadar kabul edilecek. Ön değerlendirme sonuçları 6 Haziran'da ilan edilecek. 11 Haziran'da gerçekleştirilecek giriş sınavının sonuçları, 18 Haziran'da adaylara duyurulacak. 
     Alımla ilgili ayrıntılı bilgiye, ''http://www3.dpu.edu.tr/upload/5012118595/files/16mayis.pdf'' internet linkinde yer verildi. 
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com