DPÜ'lü akademisyenler Kümaş'ta

DPÜ'lü akademisyenler Kümaş'ta
(DPÜ) ile Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) birlikteliğiyle gerçekleştirilen üniversite-sanayi işbirliği ziyaretleri devam ediyor.

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) ile Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) birlikteliğiyle gerçekleştirilen üniversite-sanayi işbirliği ziyaretleri devam ediyor. OSB’deki firmalara gerçekleştirilen bir kısım ziyaretlerden sonra bu kez de Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Kaan Erarslan, KÜTSO Başkan Vekili İsmet Özotraç ve DPÜ’lü Akademisyenler Türkiye ve yurtdışındaki demir-çelik, çimento, kireç, demir dışı metaller ve cam endüstrisinin refrakter malzeme ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye’nin önemli kuruluşlarından biri olan KÜMAŞ’a ziyarette bulundular. 
KÜMAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Cicavoğlu tarafından karşılanan akademisyenlere, Cicavoğlu tarafından KÜMAŞ ile ilgili bilgiler verildi.
Özotraç, 2. OSB’de KÜMAŞ’ın yatırımından söz ederek bu yatırımın gerçekleşmesiyle ikinci bir KÜMAŞ’ın ortaya çıkacağını söyledi.
Üniversite- Sanayi işbirliğiyle ilgili karşılıklı fikir alışverişinin bulunulduğu toplantının ardından DPÜ’lü akademisyenler, KÜMAŞ’ta incelemelerde bulundular.

DPÜ’lü akademisyenler KÜMAŞ ziyaretinden önce geçtiğimiz en son OSB’deki MALTAŞ Madencilik ve İstanbul Madencilik Firmalarını ziyaret etmişlerdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com