DPÜ'ye akademik personel alımı

DPÜ'ye akademik personel alımı
Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörlüğü, çeşitli birimlerde görevlendirilmek üzere iki profesör, üç doçent ve 16 yardımcı doçent alacak.

Rektörlükten yapılan yazılı açıklamaya göre, Tıp Fakültesi'nin Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü ''Kalp ve Damar Cerrahisi'' ile Dahili Tıp Bilimleri Bölümü ''Kardiyoloji'' ana bilim dallarında birer profesör görevlendirilecek.

Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü ''Elektrik Tesisleri'', Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü ''Organik Kimya'' ana bilim dalları ile Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ''Bankacılık ve Finans'' Bölümü'nde birer doçent istihdam edilecek.

İlahiyat Fakültesi'nin Temel İslam Bilimleri Bölümü ''Tefsir'', ''Hadis'', ''İslam Hukuku'', ''Kelam ve İslam Mezhepleri'', İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü ''İslam Tarihi'', Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü ''Din Bilimleri'' ana bilim dallarında birer, ''İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Bölümü''nde iki, Eğitim Fakültesi'nin Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü ''Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri'', Türkçe Eğitimi Bölümü ''Türkçe Eğitimi'', İlköğretim Bölümü ''Fen Bilgisi Eğitimi'', İlköğretim Bölümü ''Sosyal Bilgiler Eğitimi'' ana bilim dallarına birer yardımcı doçent görevlendirilecek.

Yardımcı doçent alınacak diğer birimler ise Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü ''Endüstri Mühendisliği'', Kütahya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü ''Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği'', Simav Meslek Yüksekokulu Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü ''Organik Tarım'' ana bilim dalları ile Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü ''Grafik'' Ana Sanat Dalı olarak sıralandı.

Adayların, gerekli belgelerle 4 Şubat 2013 mesai bitimine kadar Rektörlük Personel Daire Başkanlığı'na şahsen müracaat etmesi istendi. Posta veya kargo aracılığıyla yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacak.

Alımla ilgili ayrıntılı bilgiye, DPÜ'nün ''www.dpu.edu.tr'' adresli internet sitesinde yer verildi. (VİK)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com