DPÜ'ye Öğretim Üyesi alımı

DPÜ'ye Öğretim Üyesi alımı
DPÜ Rektörlüğünden verilen bilgiye göre, Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümü Maden İşletmesi ana bilim dalında bir profesör istihdam edilecek.

KÜTAHYA - Dumlupınar Üniversitesinin (DPÜ) çeşitli birimlerine 1 profesör, 9 doçent ve 5 yardımcı doçent alınacak.
DPÜ Rektörlüğünden verilen bilgiye göre, Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümü Maden İşletmesi ana bilim dalında bir profesör istihdam edilecek.
Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Genel Sosyoloji ve Metodolojisi ana bilim dalına bir, Matematik Bölümü Geometri ile Cebir ve Sayılar Teorisi ana bilim dalına birer, Kimya Bölümü Biyokimya ana bilim dalına bir, Biyoloji Bölümü Genel Biyoloji ana bilim dalına bir, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Sayısal Yöntemler, Muhasebe Finansman, Yönetim Organizasyon ana bilim dallarına birer, Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Sınıf Öğretmenliği ana bilim dalına bir olmak üzere toplam 9 doçent görevlendirilecek.
Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Genel Biyoloji, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Yönetim Bilimleri, Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapı ile Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgisayar Yazılımı ana bilim dallarına, bunların yanında Tavşanlı Meslek Yüksek Okuluna İşletme alanında doktora mezunu olanlar arasından birer olmak üzere 5 yardımcı doçent alımı yapılacak.
Profesör kadrosuna başvuracaklardan unvan, birim, bölüm ve ana bilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, iki fotoğraf, yayın listesi, doçentlik belgesi, bilimsel çalışmalar ile yayınları kapsayan 6 takım dosya ve nüfus cüzdanı fotokopisi isteniyor.
Doçent kadrosuna müracaat edeceklerin ise başvurulacak unvan, birim, bölüm ve ana bilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, iki fotoğraf, yayın listesi, doçentlik belgesi, bilimsel çalışmalar ile yayınları kapsayan 4 takım dosya ve nüfus cüzdanı fotokopisini bulundurmaları gerekiyor.
Yardımcı doçent kadroları için başvurulacak unvan, birim, bölüm, ana bilim dalını ve sınava girmek istedikleri yabancı dili belirten dilekçe, özgeçmiş, iki fotoğraf, yayın listesi, doktora belgesi, yabancı dil sınavı sonuç belgesi, bilimsel çalışmalarla yayınları kapsayan 4 takım dosya ve nüfus cüzdanı fotokopisiyle müracaat edilecek.
 Başvurular, 20 Ağustosa kadar DPÜ Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com